Metro
AST35DC
24" x 36" x 59" Mobile Wire Shelving with 3 Slanted Super Erecta® Wire Shelves
Metro Slanted Shelf Trucks and Carts feature three 2" backward slope shelves to keep items from falling during transport.
(2) BL6P & (2) 6P Casters.
Special Price
$844.00
Regular Price
$1,688.00
Product Overview
| SKU | I156109 |
|---|---|
| Part No. | AST35DC |
| UPC/EAN | 041105425534 |
| Brand | Metro |
| Depth | 24" |
| Length | 36" |
| Height | 59" |
| Material | Chrome |
| Casters | Swivel |
| Includes | 3 Shelves |
Related Products
Check items to add to the cart or
-
-
Metro EZA-2436NCSuper Erecta® EZ-ADD Chrome Wire Shelf, 24" x 36"Special Price $74.48 Regular Price $165.50 -
Metro A2436NCSuper Adjustable™ Chrome Wire Shelf, 24" x 36"Special Price $69.08 Regular Price $153.50 -
-
-
Related Categories
-
Printers & Labeling
Durable labels create an organized, visual workplace. -
Cart Covers
Protect the contents of your carts with these cart covers. -
Cart Accessories
Add enclosure panels, casters, labels and more to your carts. -
Bins & Totes
Organize your small parts with bins, totes and divider boxes.
Newsletter
Sign up to be the first to know about new products, promotions and industry news.
Sign Up
